491975321006011 FB domain verif
top of page

Je fascinující pozorovat Alžbetu při práci. V jejích očích a výrazu její tváře je vidět, jak velmi jí baví a naplňuje to, co dělá. Záleží ji na tom, aby výsledek její práce byl pouze dokonalý.

Tohle vše spolu s talentem a zkušenostmi, které Alžbeta rozhodně má, předurčuje kvalitu výsledku, kterým Alžbeta prostě dokáže nadchnout. Absolvovali jsme spolu Třídení a refresh šatníku a Asistované nákupy. Děkuji ti Alžběto, už teď se těším na další setkání a Tvé nápady na doplnění mého šatníku.

20160710_185542_edited.jpg

Martin

Provozní ředitel, Praha

Gabriela Kodenkova.png

Na narozeniny jsem dostala poukaz na Konzultaci osobního stylingu a třídění a organizaci šatníku.

Byla to perfektní zkušenost. V obchodech jsem se najednou začala dívat po jiném typu oblečení a všimlo si toho brzy i mé okolí. Po druhé jsem využila možnost asistovaných nákupů, protože jsem byla pozvána na dvě svatby a potřebovala jsem pomoc s výběrem outfitu. Navíc nejsem typ ženy, kterou baví chodit po obchodech a taky nesleduji módní trendy. Alžbeta mi ukázala spoustu kombinací a barev. Domů jsem si odnášela kousky, po kterých bych rozhodně sama nesáhla. Alžbeta mi věnovala více než 100 % sebe (doslova), abych byla dokonale oblečená a spokojená. A já se v těch pár hodinách cítilia výjimečná a hýčkaná.

Gabriela

Manažerka personální agentury, Brno

Alžběta je skvělá. Pomohla mi najít styl oblékání, který mi sedí a šetří mi úžasne čas! A to byl hlavní cíl - nechtěla jsem, aby mi někdo nutil styl, ve kterém bych se necítila a zároveň jsem potřebovala vymyslet jednoduché a cool kombinace do práce, které jsou pohodlné, zajímavé a zvládnu v nich obchodní jednání i hříště se synem. Bylo to praktické a nenáročné na čas! Díky!

Darina Wiedermann Janíčková.png

Darina 

Jednatelka, Praha

Karel2ť.jpg

Upřímné poděkování. Chtěl bych touto cestou Alžbětě VELMI poděkovat! Ze spolupráce s ní jsem skutečně nadšený, splnila přesně to co jsem očekával. Má skvělý vkus a jasnou stylovou linii.

Sám jsem překvapen jak si začínám všímat toho kdo tzv. "už ví" co a jak na sebe a kdo ještě ne :-) Jak sama Alžběta vždy říká " Nehledáme dobré, hledáme dokonalé!" Rád bych společně spolupracoval i dále jelikož její služby extrémně šetří čas i peníze - jednoduše přestanete kupovat zbytečnosti a soustředíte se na to podstatné. Řečeno jednou větou "Dobrá rada nad zlato!!!"

Karel 

Manažer, Praha

Alžbetku som prvý krát zaregistrovala na Facebooku, kde som videla fotky z premeny našej spoločnej známej a bola som ohromená.

Rozhodla som sa, že si darujem darček, službu Pretty woman day k blížiacim sa narodeninám a strávim deň zverená do Betkiných rúk. A rozhodnutie to bolo veľmi správne. Perfektná spolupráca Alžbetky a jej týmu viedla k úžasnému výsledku. Som si istá, že každá žena miluje ten pocit, keď je sama so sebou naozaj spokojná. A ja som bolo spokojná nadmieru. A stále som, i keď nemám také šikovné ruky a skvelé oko ako Betka, jej rady ohľadne obliekania sa a líčenia, ma nasmerovali tým správnym smerom a to bol hlavný cieľ mojej návštevy u Alžbetky. Vrele odporúčam jej poradenstvo každej žene! 

_FJO8188.jpg

Alena 

Majitelka cestovní agentury, Banská Bystrica, momentálně žije na Kostarice

2016-07-19-22-13-37.jpg

Už delší dobu jsem uvažovala o změně stylu a vizáže a letošní rok, mohu říct, je pro mě rokem změn. Nástupem do nového zaměstnání vyzrálo i mé rozhodnutí svěřit se do rukou odborníků a udělat si radost. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, ohlasy mého okolí jsou velmi pozitivní a já si zvykám na novou Sylvu

Silva

Asistentka, Praha

Pro proměnu s Alžbětou jsem se rozhodla proto, že není snadné sama vystoupit ze zajetých kolejí, tím spíš pro matku roční, prvorozené dcery, která má spoustu nových starostí.

Bety mi v proměně poradila se změnou barvy vlasů i účesu, se kterým jsem spokojená nejen vizuálně, ale i proto, že jeho úprava není náročná. Dále mi pomohla s výběrem nových kousků do mého šatníku, který rovněž chtěl - po více než dvouleté přestávce spojené s narozením dcery - oživit a ozvláštnit. Také navržený make-up vhodně podtrhuje rysy mého obličeje, takže se tak nyní líčím.

Přístup Bety byl zcela profesionální, vše jsme v pohodě zvládli, navíc za cenu, kterou si může dovolit i matka na mateřské dovolené. S proměnou jsem velmi spokojená a rozhodně ji doporučuji každé ženě, která se chce líbit, ale nemá invenci nebo čas sama zkoušet něco nového.

_FJO2454-web.jpg

Hanka 

Maminka na MD, Praha

20150719_171220 (2).jpg

Alžběta je naprostý profesionál. Je milá, vstřícná, nápaditá a navíc velmi příjemná a ochotná. Je vidět, že má bohaté zkušenosti, které dokáže zúročit. Je schopná poradit nejen v oblasti stylu a oblečení ale i líčení.

Co se mě osobně týče mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a mohu jedině doporučit

Lucie 

Učitelka angličtiny, Praha

michal.jpg

Michal

Lean manager, Praha

Stále jsem si byl vědom toho, že se umím oblékat, mám svůj styl a vím co mi sluší. Rád zkouším nové věci, proto když jsem poznal Alžbětu, neváhal jsem a rozhodl jsem se vyzkoušet její služby, komplexní analýzu stylu a nákupy se stylistkou. Zajímalo mě hlavně jak mě vidí ona svými očima a hlavně jsem cítil potřebu změny šatníku. Byl jsem příjemně překvapen, když doplnila můj styl novými kombinacemi a doplňky.

Má vynikající cit pro kombinování barev a vytvoření kontrastu, co dodalo mému stylu novou jiskru.

Získala si mě svým příjemným, milým a profesionálním přístupem. Konzultace a následné nákupy s ní byli velmi zajímavým a obohacujícím zážitkem a měli úplně jinou dimenzi jako ty co jsem absolvoval předtím. A abych nezapomněl, okolí si také všimlo, že jsem vyklouzl ze stereotypu a odezva je velmi pozitivní!

Moc děkuji Alžbětě za novou inspiraci:)

S Alžbetou jsme se poznaly už před lety a nějakou dobu společně pracovaly v oblasti personalistiky. Jako člověk odpovědný za nábor nových zaměstnanců měla ten správný cit pro to, zda jsou uchazeči těmi pravými pro danou společnost.

Když se tedy později rozhodla personalistiku opustit a věnovat se vizážistice, bylo to pro mě překvapení. Rychle jsem si ale uvědomila, že móda, styl a krása byla vždy témata Alžbetě blízká a to, že se rozhodla jim věnovat, je vlastně propojením jejích zájmů s jejím talentem vyznat se v lidech. Myslím, že i díky tomu, že móda byla vždy jejím koníčkem a že k ní  v minulosti měla velmi blízko jako modelka, má cit pro barvy a kombinace a tak může svým klientům opravdu dobře poradit a podpořit je ve snaze vypadat co nejlépe. Na Alžbetě si velmi vážím jejího profesionálního přístupu ke klientům, schopnosti zjistit jejich potřeby a dle toho jim nabídnout služby či výrobky pro ně vhodné. Absolvovali jsme spolu službu Asistované nákupy a byla to skvělá zkušenost. Velmi se mi líbí její klidný a přátelský přístup, kdy nabízí, ale nenutí.  Lidsky mám Alžbetu velmi ráda, je slušný a přátelský člověk, na kterého se dá spolehnout. 
 

Petra sucha.jpg

 Petra 

Personální ředitelka, Praha

Misova.jpg

Alžbětu mohu jen doporučit. Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže vytypovat tu správnou barvu vlasů a poradí s líčením. Vypadala tak hezky, že jsem si řekla - když umí poradit sama sobě, tak jistě skvěle poradí i mně.

Nezklamala jsem se. Už se těším na další návštěvu. Tentokrát se její rady budou týkat oblečení.

Kateřina 

Praha

bottom of page