491975321006011 FB domain verif
top of page

Je fascinující pozorovat Alžbetu při práci. V jejích očích a výrazu její tváře je vidět, jak velmi jí baví a naplňuje to, co dělá. Záleží ji na tom, aby výsledek její práce byl pouze dokonalý.

Tohle vše spolu s talentem a zkušenostmi, které Alžbeta rozhodně má, předurčuje kvalitu výsledku, kterým Alžbeta prostě dokáže nadchnout. Absolvovali jsme spolu Třídení a refresh šatníku a Asistované nákupy. Děkuji ti Alžběto, už teď se těším na další setkání a Tvé nápady na doplnění mého šatníku.

20160710_185542_edited.jpg

Martin

Provozní ředitel, Praha

Gabriela Kodenkova.png

Na narozeniny jsem dostala poukaz na Konzultaci osobního stylingu a třídění a organizaci šatníku.

Byla to perfektní zkušenost. V obchodech jsem se najednou začala dívat po jiném typu oblečení a všimlo si toho brzy i mé okolí. Po druhé jsem využila možnost asistovaných nákupů, protože jsem byla pozvána na dvě svatby a potřebovala jsem pomoc s výběrem outfitu. Navíc nejsem typ ženy, kterou baví chodit po obchodech a taky nesleduji módní trendy. Alžbeta mi ukázala spoustu kombinací a barev. Domů jsem si odnášela kousky, po kterých bych rozhodně sama nesáhla. Alžbeta mi věnovala více než 100 % sebe (doslova), abych byla dokonale oblečená a spokojená. A já se v těch pár hodinách cítilia výjimečná a hýčkaná.

Gabriela

Manažerka personální agentury, Brno

Alžběta je skvělá. Pomohla mi najít styl oblékání, který mi sedí a šetří mi úžasne čas! A to byl hlavní cíl - nechtěla jsem, aby mi někdo nutil styl, ve kterém bych se necítila a zároveň jsem potřebovala vymyslet jednoduché a cool kombinace do práce, které jsou pohodlné, zajímavé a zvládnu v nich obchodní jednání i hříště se synem. Bylo to praktické a nenáročné na čas! Díky!

Darina Wiedermann Janíčková.png

Darina 

Jednatelka, Praha

Karel2ť.jpg

Upřímné poděkování. Chtěl bych touto cestou Alžbětě VELMI poděkovat! Ze spolupráce s ní jsem skutečně nadšený, splnila přesně to co jsem očekával. Má skvělý vkus a jasnou stylovou linii.

Sám jsem překvapen jak si začínám všímat toho kdo tzv. "už ví" co a jak na sebe a kdo ještě ne :-) Jak sama Alžběta vždy říká " Nehledáme dobré, hledáme dokonalé!" Rád bych společně spolupracoval i dále jelikož její služby extrémně šetří čas i peníze - jednoduše přestanete kupovat zbytečnosti a soustředíte se na to podstatné. Řečeno jednou větou "Dobrá rada nad zlato!!!"

Karel 

Manažer, Praha

Alžbetku som prvý krát zaregistrovala na Facebooku, kde som videla fotky z premeny našej spoločnej známej a bola som ohromená.

Rozhodla som sa, že si darujem darček, službu Pretty woman day k blížiacim sa narodeninám a strávim deň zverená do Betkiných rúk. A rozhodnutie to bolo veľmi správne. Perfektná spolupráca Alžbetky a jej týmu viedla k úžasnému výsledku. Som si istá, že každá žena miluje ten pocit, keď je sama so sebou naozaj spokojná. A ja som bolo spokojná nadmieru. A stále som, i keď nemám také šikovné ruky a skvelé oko ako Betka, jej rady ohľadne obliekania sa a líčenia, ma nasmerovali tým správnym smerom a to bol hlavný cieľ mojej návštevy u Alžbetky. Vrele odporúčam jej poradenstvo každej žene! 

_FJO8188.jpg

Alena 

Majitelka cestovní agentury, Banská Bystrica, momentálně žije na Kostarice

2016-07-19-22-13-37.jpg

Už delší dobu jsem uvažovala o změně stylu a vizáže a letošní rok, mohu říct, je pro mě rokem změn. Nástupem do nového zaměstnání vyzrálo i mé rozhodnutí svěřit se do rukou odborníků a udělat si radost. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, ohlasy mého okolí jsou velmi pozitivní a já si zvykám na novou Sylvu

Silva

Asistentka, Praha

Pro proměnu s Alžbětou jsem se rozhodla proto, že není snadné sama vystoupit ze zajetých kolejí, tím spíš pro matku roční, prvorozené dcery, která má spoustu nových starostí.

Bety mi v proměně poradila se změnou barvy vlasů i účesu, se kterým jsem spokojená nejen vizuálně, ale i proto, že jeho úprava není náročná. Dále mi pomohla s výběrem nových kousků do mého šatníku, který rovněž chtěl - po více než dvouleté přestávce spojené s narozením dcery - oživit a ozvláštnit. Také navržený make-up vhodně podtrhuje rysy mého obličeje, takže se tak nyní líčím.

Přístup Bety byl zcela profesionální, vše jsme v pohodě zvládli, navíc za cenu, kterou si může dovolit i matka na mateřské dovolené. S proměnou jsem velmi spokojená a rozhodně ji doporučuji každé ženě, která se chce líbit, ale nemá invenci nebo čas sama zkoušet něco nového.

_FJO2454-web.jpg

Hanka 

Maminka na MD, Praha

20150719_171220 (2).jpg

Alžběta je naprostý profesionál. Je milá, vstřícná, nápaditá a navíc velmi příjemná a ochotná. Je vidět, že má bohaté zkušenosti, které dokáže zúročit. Je schopná poradit nejen v oblasti stylu a oblečení ale i líčení.

Co se mě osobně týče mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a mohu jedině doporučit

Lucie 

Učitelka angličtiny, Praha

Betku mi doporučila moja kamarátka. Už od prvého momentu mi bola veľmi sympatická a príjemná a hneď som vedela, že som v dobrých rukách. Vedela ma nielen vypočuť, čo chcem, podeliť sa o svoje vlastné skúsenosti ale i podporiť našu ženskú sebahodnotu. Nič mi nenútila podľa svojho vlastného štýlu, ale postupne tvorila ten môj. A výsledok bol skvelý!

Cítila som sa výborne. Oblečenie, ktoré sme vybrali malo veľký úspech.

 Bronislava 

Praha

michal.jpg

Michal

Stále jsem si byl vědom toho, že se umím oblékat, mám svůj styl a vím co mi sluší. Rád zkouším nové věci, proto když jsem poznal Alžbětu, neváhal jsem a rozhodl jsem se vyzkoušet její služby, komplexní analýzu stylu a nákupy se stylistkou. Zajímalo mě hlavně jak mě vidí ona svými očima a hlavně jsem cítil potřebu změny šatníku. Byl jsem příjemně překvapen, když doplnila můj styl novými kombinacemi a doplňky.

Má vynikající cit pro kombinování barev a vytvoření kontrastu, co dodalo mému stylu novou jiskru.

Získala si mě svým příjemným, milým a profesionálním přístupem. Konzultace a následné nákupy s ní byli velmi zajímavým a obohacujícím zážitkem a měli úplně jinou dimenzi jako ty co jsem absolvoval předtím. A abych nezapomněl, okolí si také všimlo, že jsem vyklouzl ze stereotypu a odezva je velmi pozitivní!

Moc děkuji Alžbětě za novou inspiraci:)

Lean manager, Praha

S Alžbetou jsme se poznaly už před lety a nějakou dobu společně pracovaly v oblasti personalistiky. Jako člověk odpovědný za nábor nových zaměstnanců měla ten správný cit pro to, zda jsou uchazeči těmi pravými pro danou společnost.

Když se tedy později rozhodla personalistiku opustit a věnovat se vizážistice, bylo to pro mě překvapení. Rychle jsem si ale uvědomila, že móda, styl a krása byla vždy témata Alžbetě blízká a to, že se rozhodla jim věnovat, je vlastně propojením jejích zájmů s jejím talentem vyznat se v lidech. Myslím, že i díky tomu, že móda byla vždy jejím koníčkem a že k ní  v minulosti měla velmi blízko jako modelka, má cit pro barvy a kombinace a tak může svým klientům opravdu dobře poradit a podpořit je ve snaze vypadat co nejlépe. Na Alžbetě si velmi vážím jejího profesionálního přístupu ke klientům, schopnosti zjistit jejich potřeby a dle toho jim nabídnout služby či výrobky pro ně vhodné. Absolvovali jsme spolu službu Asistované nákupy a byla to skvělá zkušenost. Velmi se mi líbí její klidný a přátelský přístup, kdy nabízí, ale nenutí.  Lidsky mám Alžbetu velmi ráda, je slušný a přátelský člověk, na kterého se dá spolehnout. 
 

Petra sucha.jpg

 Petra 

Personální ředitelka, Praha

Misova.jpg

Alžbětu mohu jen doporučit. Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže vytypovat tu správnou barvu vlasů a poradí s líčením. Vypadala tak hezky, že jsem si řekla - když umí poradit sama sobě, tak jistě skvěle poradí i mně.

Nezklamala jsem se. Už se těším na další návštěvu. Tentokrát se její rady budou týkat oblečení.

Kateřina 

Praha

bottom of page