491975321006011 FB domain verif
top of page
FJOD3784.jpg

O MNĚ

 

V módním průmyslu se pohybuji již od svých 17 let, kdy jsem začala pracovat jako modelka. Toto období mi přineslo mnoho zážitků a zkušeností, které mě inspirují v mé práci dodnes. Měla jsem možnost poznat domácí i  evropská přehlídková mola a být jejich součástí. V roce 2002 jsem se umístila na 2. místě v modelingové soutěži Top Model of the World v Turecku.

Během mých modelingových let jsem vystudovala management cestovního ruchu a podílela jsem se na rozjezdu zajímavých projektů v Praze i zahraničí. Později jsem zakotvila v oblasti personalistiky a věnovala jsem se náboru nových zaměstnanců pro vývojové firmy. Móda, styl a krása mi ale byly po celá léta více než blízká a to, že jsem se rozhodla jim věnovat naplno, bylo vlastně naplněním mé dlouholeté vášně propojené s talentem vyznat se v lidech. 

Mým cílem je vytvořit si s klienty dlouhodobý vztah a podporovat je v objevování jejich stylu a nového image. Mám zkušenosti s klienty různého věku a různých konfekčních velikostí, z rozmanitých oblastí podnikatelského prostředí, spoločenského i politického života. Vážím si toho, že každý klient je jiný a jedinečný.

 

Mým posláním je vzdělávat ženy i muže v tom, aby vypadali a cítili se co nejlépe, a aby milovali svůj šatník.

Zabývám se individuálním poradenstvím v oblasti módního stylu a celkovým poradenstvím image jako i programem proměn vizáže pro ženy i muže.

 

Absolvovala jsem několik odborných kurzů a workshopů zaměřených na styl a módní coaching jako jsou: Image muže, Image ženy, P.I.B - Personal image book. Spolupracuji s módními návrháři a zkušeným týmem lidí (fotografové, makeup artisti). Svým klientům nabízím i možnost zákazkového krejčovství na míru a spolupracuji s renomovanými salony. Kromě jiného mám za sebou také kurz foto make-upu, glamour, svatebního, denního a večerního líčení a získala jsem certifikát Specialista pro vizážistiku a barevné poradenství.

Čt1 Sama doma

móda.cz,  online magazín

"Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž by jste museli mluvit".
Rachel Zoe

bottom of page
FB dom. verification