491975321006011 FB domain verif
top of page

Seznamte se s pravidly úspěšného stylingu,

trendy letošní a nové sezony

a naučte se je aplikovat.

FB_IMG_1541450397134.jpg

ŠKOLENÍ PRO FIRMY

 

 

Vzdělejte se v oblasti oblékání, módního stylu a pravidel, zaměřených na zaměstnance a manažery.

Dozvíte se více o psychologii módy a jejím významu v pracovním životě. Pomůžu Vám také s vypracováním firemní směrnice pro oblékání zaměstnanců. Konkrétní náplň školení si může každý klient určit podle svých potřeb a požadavků.

Cena se stanoví individuálně podle rozsahu objednávky. Pro vypracování konkrétní nabídky, prosím, vyplňte formulář níže.​​

 

ŠKOLENÍ PRO JEDNOTLIVCE

 

Školení je sestaveno z teoretické a praktické části.

V teoretické části se seznámíme s hlavními pravidly úspěšného stylingu, s módními trendy na novou sezónu a s jejich každodenní aplikací, ale taky  například i s tím, co si představit pod výrazem dresscode.

Dále upozorníme na chyby v oblékání a na to, jak se jim vyhnout. Ukážeme si produkty, které zaručeně fungují. Praktická část zahrnuje společné vytvoření dokonale sladěného a vyváženého outfitu.

-1566909607508.jpg
_MG_2142.jpeg
Workshopy.jpg

Reference:

Služby Alžběty Mátyás můžu jedině doporučit. Nevyužila jsem je soukromě ale na firemní bázi. Do naší společnosti jsme v poslední době přijali hodně nových lidí různého věku i vzdělání, kteří neměli takovou průpravu a zkušenosti v tom, jak se oblékat na různé typy schůzek a jednání.

Potřebovali jsme proto pozvednout jejich styl a také oblečení sjednotit podle dress code. Alžběta nám pomohla s upřesněním toho, jaký styl je pro náš typ služeb vhodný - zvolili jsme business casual.

Poté nám předpřipravila vnitřní směrnici a zaměstnancům vše citlivě prezentovala a vysvětlila na ukázkách, kdy k nám na firmu přinesla i mnoho kousků oblečení, které si zaměstnanci mohli zkoušet a skládat, takže se i zábavnou formou seznámili s tím, co je vhodné a pasuje k sobě a co ne.

Michaela 

Personalistka, Landmark Profit

Reference:

Moc Ti děkujeme za skvělý workshop. Moc jsme si ho všechny užily a inspirovaly se.
Vše jsi měla připraveno s velkým citem a porozuměním, jak a co asi ženy prožívají a s čím se musí v každodenním životě konfrontovat.
Velmi se mi líbila ta nenásilná forma poukazování, co by se komu mohlo líbit a co by mu mohlo slušet.
Myslím, že takovouto jemnou formou si může každá žena uvědomit, že se může cítit dobře a slušet jí to, i když není dokonalá …děkujeme.
Takové setkání by určitě uvítaly všechny ženy!
Ještě jednou děkujeme, nejen za obrázky a prezentaci, ale i za poukázku na nákup oblečení.

 

Věra

Jednatelka, Forinel Trading SE

Kontaktujte mě

Děkuji za odeslání!

bottom of page