491975321006011 FB domain verif
top of page
foto stylistka CZ SK.jpg

Milé dámy a pánové

Srdečně Vás zvu do mé FC skupiny a těším se na společné sdílení.

Můj příběh

V módním průmyslu se pohybuji již od svých 17 let, kdy jsem začala pracovat jako modelka. Toto období mi přineslo mnoho zážitků a zkušeností, které mě inspirují v mé práci dodnes. Měla jsem možnost poznat domácí i evropská přehlídková mola a být jejich součástí. V roce 2022 jsem se umístila na 2. místě v modelingové soutěži Top Model of the World v Turecku.

Během let jsem vystudovala management cestovního ruchu a podílela jsem se na rozjezdu zajímavých projektů v Praze i zahraničí (Londýn, Budapešť). Později jsem zakotvila v oblasti personalistky a věnovala jsem se náboru nových zaměstnanců pro vývojové firmy. Móda, styl a krása mi ale byly po celá léta více než blízká a to, že jsem se rozhodla jim věnovat naplno, bylo vlastně naplněním mé dlouholeté vášně propojené s talentem vyznat se v lidech.

Mým cílem je vytvořit si s klienty dlouhodobý vztah a podporovat je v objevování jejich stylu a nového image. Mám zkušenosti s klienty různého věku, různých konfekčních velikostí, z rozmanitých oblastí nejen podnikatelského prostředí ale i společenského a politického života.

 

Velmi často mě kontaktují klienty, které prostě jen stojí před životní změnou. Potřebují správně podpořit a nastartovat cestu za svým stylem.  Malá strategická změna totiž dokáže přinést úžasné výsledky a celoživotní pocity nadšení z toho, co máte na sobě!

 Vážím si toho, že každý klient je jiný a jedinečný.

Mým posláním je vzdělávat ženy i muže v tom, aby vypadali a cítili se co nejlépe, a aby milovali svůj šatník.

Těším se na Vás!

bottom of page